Meme Estetiği Uygulamalarında Profesyonelliğin Önemi

04 Mart 2020

Meme estetiğinde profesyonellik son derece önemli bir konudur. Estetik uygulamaların bir ihtiyaca dönüşmesi adı üstüne estetik kaygılar temelli gerçekleşebilir. Bununla beraber işlevsel problemlerden kaynaklı olarak da estetik uygulamalara başvurulmaktadır. Bu iki değerli bakış açısı, meme estetiğinde de aynı şekilde geçerlidir. 

Memelerin estetik problemleri veya yaşanan bazı farklı hastalıklardan kaynaklı olarak geçirdikleri form kaybı, sık rastlanan bir durumdur. Elbette bu tip durumlara ek olarak, fonksiyonel olarak kişilere zarar veren bir durum da yaşanabilir. Her iki senaryo için de meme estetiği uygulamaları ihtiyacınız olan çözümleri sizlerle buluşturabilir. Bu sebeple meme estetiğine önem verilmesi ve uzman profesyoneller eşliğinde teşhis, tedavi ve takip süreçlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Medifema Hastanesi Doktorlarından Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir, alanında çok sayıda başarıya imza atmış ve meme estetiği konusunda tecrübe kazanmıştır. Sizler de Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir ile meme estetiği problemlerinizi profesyonel bir yolla çözebilirsiniz. 

Meme Estetiği Uygulamalarında Profesyonelliğin Önemi Nedir?

Meme estetiği uygulamaları, günümüzde sıkça başvurulan tedavi yollarından bir tanesidir. Çoğunlukla işlev, fonksiyon kaybı yüzünden değil, direkt olarak estetik kaygılar üzerinden gerçekleştirilen meme estetiği uygulamaları oldukça yaygınlaşmıştır. Dolayısıyla hangi kurumda, hangi şartlar altında meme estetiği sürecini yaşayacağı kişi için oldukça önemlidir. Sağlıklı bir deneyim yaşamak ve sürecin başından sonuna dek titizlikle çalışmak istiyorsanız, klinik ortamlarda, Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir gibi profesyonel hekimler eşliğinde hareket etmelisiniz. 

Meme estetiği yalnızca kişinin istediği formda memelere sahip olmasıyla açıklanmamalıdır. Meme estetiği sürecinde öncelikle kusursuz bir hazırlık süreci geçirilmelidir. Bu hazırlık sürecinde, mevcut memenin yaşadığı problemlerin doğru şekilde tespit edilmesi esastır. Bunu iyi analiz edebilmek de tecrübe ve bilginin karışımıyla gerçekleşir. Biz bu noktada, Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir gibi alanında fark yaratmış doktorların yönlendirmeleriyle hareket etmenizi öneriyoruz. 

Bunun en büyük sebebi, meme estetiği kapsamında yapılan ve sonunda hiç de mutlu olunmayan operasyonlardır. Kişilerin yaşadığı problem ya da arzuladığı meme görüntüsünü oluşturabilmeleri için öncelikle problemlerinin net bir şekilde belirlenmesi gerekir. Bu meme estetiği kapsamında uygulanacak prosedürün netleşmesini sağlar. Meme estetiğinde, estetik uygulamaların gerçekleştirileceği farklı yerler vardır. Bazen memenin üzerinden, bazen altından, bazı durumlarda ise koltuk altı bölgesinden müdahale edilebilir ve tüm bunlar memenin mevcut durumu üzerinden değerlendirilerek gerçekleştirilmelidir. Bunun için öncelikle bu uygulamaları gerçekleştirecek enformasyona, yani bilgi ve yöntem enstrümanlarına sahip olmak gerekir. Medifema Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir, bu enstrümanlara sahip bir hekim olarak sizlere çeşitli yöntemlerle sağlıklı çözümler sunar. 

Sağlığınız için uygun yöntemin belirlenmesinin yanı sıra, uygulanacak yöntemin ne kadar başarıya ulaşacağı da bir diğer önemli konudur. Hassas uygulamalar olduğu için küçük detayların dahi önem arz ettiği meme estetiği süreçlerinde, yara izi kalması, simetriklik gibi önemli konular, hastalar için önceliklidir. Bu da uygulamanın ne denli başarıyla gerçekleştirildiğiyle alakalıdır. Hastanemiz doktorlarından Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir, meme estetiği konusunda yapmış olduğu başarılı operasyonlarla tecrübesini konuşturarak, hayal ettiğiniz; cezbedici görüntüyü sağlıklı fonksiyonlarla sizlere sunar. 

Meme Estetiği Kapsamında Yapılan Uygulamalar Nelerdir?

Hastanemiz çatısı altında meme estetiği kapsamında jinekomasti, meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Medifema hastanesi doktorlarından Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir’in de gerçekleştirdiği bu uygulamalarla, sizler de sağlıklı ve estetik meme görüntüsüne sahip olabilirsiniz. 

Meme estetiği konusunda soru işaretleriniz varsa bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Meme estetiği kapsamında muayene olmak ve tedavi uygulamalarını öğrenerek arzuladığınız sonuçları almak isterseniz, tecrübeli Medifema hastanesi doktorlarından Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir’den randevu alabilirsiniz.