• Ayrancılar Mah. Kocatepe Cad. No.1 Torbalı – İzmir
  • 0 (232) 854 1 854
E-Randevu

Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, doğum kontrol yönetimlerine, riskli ve normal gebeliklerin takibine, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisinden, tüp bebek tedavisine kadar pek çok alanda hizmet veriyor.

 

Kadın Hastalıklarına neden olan enfeksiyonlor başta olmak üzere,kasık ağrısı, adet düzensizliği, jineko-lojik kanserlerin erken teş-hisi için ultrasonografı incelemeleri, PAP-smear testi, Kolposkopi ve rutin jınekoloji muayeneleri. Kadınların hayatındaki en önemli ve hassas dönemlerinden biri de hamilelik sürecidir Hostanemızde gebelik poliklinik-leriyle, anne adaylarının yanında oluyor ve bu süreci bebekleri ve kendileri açısından sağlıklı tarnamloyabil-melen ıçin çalışıyoruz.

Hamileliğin başladığı haftadan itibaren, doğuma kadar tüm anne adaylarının takipleri standart olarak ult-rason cihazları ile yapılıyor Tanıya yönelik yapılan rutin testler arasında ikili test, fatal ense kalınlığı ölçümü, üçlü test, şeker tarama testleri , servikal uzunluk ölçümü, fatalmonitorizasyon gibi incelemeler bulunmaktadır. Hamileliğin gelişimine göre normal, sezaryen veya Epidural onestezi ile doğum seçenekleri de başarıyla gerçekleştiriliyor.

Yüksek riskli gebelikler sınıfına giren, gebelik sırasında komplikasyon yaratabilecek hastalıkların varlığında, deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum kadrolarımızın yanı sıra diğer branşların da desteği ile tokipler sürdürülmektedir. Bu gebeliklerin doğumlarında da, sağlık problemi yaşaması olası bebekler için, her an müdahaleye hazır, bilinçli kadrolarıyla Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi hekim ve hemşireler doğumlara eşlik ediyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde hastaların menopoz dönemini sağlıklı ve rahat geçirebilmeleri ıçin gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir. Menopoza bağlı gelişen, osteoporoz (kemik erimesi) hastalığının önlenmesi, hastalar üzerindeki yıkımlarının en aza indirilmesi konusunda da Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü hekimleri diğer tıp disiplinleriyle yakın işbirliği içinde tedaviler planlanıyor.
Kadın ve erkek kısırlığının geleneksel tedavileri başta olmak üzere, yardımlar üreme teknikleri kapsamında aşılama tedavisi uygulanmaktadır.

 

Dr. İrem Hepyılmaz

Opr. Dr. Ayşe İnmez

Branşı: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Öğrenim Durumu: Orta öğrenimini 1984-1987 yıllarında İzmir Kız Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans: 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1993 Tıpta Uzmanlık: Kadın Hastalıkları ve Doğum T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları, Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1997 Görevler: Arş. Gör. Dr. T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları, Doğum […]

Op. Dr. Hayri Aksüt

Adı Soyadı: Hayri AKSÜT Doğum Yeri ve Tarihi : Malatya – 28/02/1984 Eğitim Derece Bölüm/AD/Program Okul/Üniversite Yıl İlk Öğretim Malatya Doğanşehir İlköğretim Okulu (Okulbirinciliği) 1990-1998 OrtaÖğretim Malatya Lisesi (Y.D.A) (OkulBirinciliği) 1998-2002 Lisans Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (1 Yıl Hazırlık Sınıfı) (Onur öğrencisi olarak mezun) 2002-2009 Yüksek Lisans Doktora İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi […]