BİZ SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Kalite Yönetim Birimi Olarak Görevlerimiz

•    SKS çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlamak
•    Ulusal ve Uluslararası Standartlar çerçevesinde çalışmaların koordinasyonunu başlatmak
•    Kurumsal amaç ve hedeflere yönelik çalışmaları takip etmek, bölüm tarafından yapılan analiz sonuçlarını değerlendirmek
•    Öz değerlendirmeleri yönetmek
•    Güvenlik Raporlama Sistemine ilişkin süreçleri yönetmek
•    Risk yönetimine ilişkin süreçleri yönetmek
•    Hasta ve çalışan memnuniyetinin ölçülmesine yönelik çalışmaları (anket uygulamaları, anket sonuçlarının değerlendirilmesi, anket sonuçlarına yönelik iyileştirme çalışmaları, hasta ve çalışan geribildirimlerinin alınması gibi.) yönetmek
•    SKS çerçevesinde dokümanların yönetimini sağlamak
•    Göstergelerin izlenmesi prosedürüne uygun olarak süreçleri yönetmek

KOMİTELER                              

  • TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
  • RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
  • EĞİTİM KOMİTESİ
  • ENFEKSİYON KOMİTESİ
  • KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ
  • HASTA HAKLARI KOMİTESİ
  • HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
  • ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

EKİPLER

  • ACİL DURUM AFET YÖNETİM EKİBİ
  • NÜTRİSYON EKİBİ
  • İLAÇ YÖNETİM EKİBİ
  • ORGAN BAĞIŞI EKİBİ
  • MAVİ KOD EKİBİ
  • PEMBE  KOD EKİBİ
  • KIRMIZI  KOD EKİBİ
  • BEYAZ KOD EKİBİ

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI – DR. CANBULAT ONUŞ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR
  • KALİTE BİRİM ÜYESİ – AYŞEGÜL AKBAŞ
  • KALİTE BİRİM ÜYESİ- ŞEYDA ÖZTÜRK
  • ENFEKSİYON HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • İŞ YERİ HEKİMİ – DR. ALİ DENİZELLİ /  KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE SEKRETERİ
  • SATIN ALMA SORUMLUSU- ONUR ALTAN / KOMİTE ÜYESİ
  • BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU – UFUK DEMİR / KOMİTE ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ- İSMAİL EROĞLU / KOMİTE ÜYESİ
  • TEKNİK SERVİS SORUMLUSU – ERDAL YUVANÇ / KOMİTE ÜYESİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / KOMİTE ÜYESİ

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • RADYOLOJİ UZMAN HEKİM – DR. MUSTAFA KEMAL ERSOY / KOMİTE ÜYESİ
  • İŞ YERİ HEKİMİ – DR. ALİ DENİZELLİ /  KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • RADYOLOJİ BİRİM SORUMLUSU – SULTAN AYDOĞAN / KOMİTE ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE SEKRETERİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / KOMİTE ÜYESİ

EĞİTİM KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • EĞİTİM  HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY / KOMİTE ÜYESİ
  • KALİTE BİRİM ÜYESİ  - AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE SEKRETERİ
  • İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU – BUKET TEKÇE  / KOMİTE ÜYESİ

ENFEKSİYON KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • MİKROBİYOLOJİ UZMAN HEKİM – DR. ECEGÜL BENGİ / KOMİTE ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ/ KOMİTE ÜYESİ
  • GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMAN HEKİM – DR. BÜLENT PİŞMİŞOĞLU / KOMİTE ÜYESİ
  • ÇOÇUK HASTALIKLARI UZMAN HEKİM / YENİDOĞAN YBÜ SORUMLU HEKİM – DR. GÖRKEM ASTARCIOĞLU  / KOMİTE ÜYESİ
  • ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMAN HEKİM – OP. DR MUSTAFA AYAS  / KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • ENFEKSİYON HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY/ KOMİTE SEKRETERİ
  • GENEL YBÜ  1 SORUMLU HEMŞİRESİ – ÇİĞDEM TANAĞARDI/ KOMİTE ÜYESİ
  • AMELİYATHANE SORUMLUSU – NİLÜFER ÇINAR / KOMİTE ÜYESİ

KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • MİKROBİYOLOJİ UZMAN HEKİM – DR. ECEGÜL BENGİ / KOMİTE ÜYESİ
  • ÇOÇUK HASTALIKLARI UZMAN HEKİM / YENİDOĞAN YBÜ SORUMLU HEKİM – DR. GÖRKEM ASTARCIOĞLU  / KOMİTE ÜYESİ
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. MURAT DENKCAN / KOMİTE ÜYESİ
  • GENEL CERRAHİ UZMANI – OP.DR. HİDAYET ÇATAL / KOMİTE ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ/ KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • HEMOVİJİLANS HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY / KOMİTE ÜYESİ
  • KAN TRANSFÜZYON TEKNİSYENİ – ESRA BULUN /KOMİTE SEKRETERİ

HASTA HAKLARI KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • HASTA HAKLARI SORUMLUSU – BAHAR ALAKUŞ / KOMİTE SEKRETERİ
  • KALİTE BİRİM ÜYESİ – AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE ÜYESİ
  • PSİKOLOG- AYÇA TÜRKYILMAZ/ KOMİTE ÜYESİ

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ/ KOMİTE ÜYESİ
  • GENEL CERRAHİ UZMANI – OP.DR. HİDAYET ÇATAL / KOMİTE ÜYESİ
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. MURAT DENKCAN / KOMİTE ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. VOLKAN ONAY/ KOMİTE ÜYESİ
  • ÇOÇUK HASTALIKLARI UZMAN HEKİM / YENİDOĞAN YBÜ SORUMLU HEKİM – UZ. DR. GÖRKEM ASTARCIOĞLU  / KOMİTE ÜYESİ
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. EROL BABAOĞLU/ KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / KOMİTE ÜYESİ
  • BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU – UFUK DEMİR / KOMİTE ÜYESİ
  • HASTA HAKLARI SORUMLUSU – BAHAR ALAKUŞ / KOMİTE ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE ÜYESİ
  • KALİTE BİRİM ÜYESİ – ŞEYDA ÖZTÜRK / KOMİTE SEKRETERİ
  • ENFEKSİYON HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY/ KOMİTE ÜYESİ
  • ECZACI – ZAHİDE KAYRAK / KOMİTE ÜYESİ
  • DİYETİSYEN – ŞEREN BERKSOY SOYUER / KOMİTE ÜYESİ
  • ACİL SERVİS SORUMLUSU – NAİME YILDIRIM / KOMİTE ÜYESİ
  • AMELİYATHANE BİRİM SORUMLUSU – NİLÜFER ÇINAR / KOMİTE ÜYESİ
  • ANESTEZİ BİRİM SORUMLUSU – DAMLA PINAR AKBABA / KOMİTE ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 1 SORUMLUSU – ÇİĞDEM TANAĞARDI / KOMİTE ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 2  SORUMLUSU – HASAN TAHSİN AYDINER / KOMİTE ÜYESİ
  • YENİDOĞAN YBÜ SORUMLUSU – HANDE GÖKOĞLU / KOMİTE ÜYESİ
  • GENEL SERVİS SORUMLUSU – AYŞE ÖZBUDAK / KOMİTE ÜYESİ
  • KADIN DOĞUM SERVİS SORUMLSU – EBRU BİRLİK/ KOMİTE ÜYESİ
  • LABORATUVAR BİRİM SORUMLUSU – RASİM AKAN / KOMİTE ÜYESİ
  • RADYOLOJİ BİRİM SORUMLUSU – SULTAN AYDOĞAN / KOMİTE ÜYESİ
  • ANJIO BİRİM SORUMLUSU –ZAFER DEMİRKOL

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ KOMİTE BAŞKANI
  • İŞ YERİ HEKİMİ – DR. ALİ DENİZELLİ /   KOMİTE ÜYESİ
  • RADYOLOJİ UZMAN HEKİM – DR. MUSTAFA KEMAL ERSOY / KOMİTE ÜYESİ
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. MURAT DENKCAN / KOMİTE ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / KOMİTE ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / KOMİTE SEKRETER
  • İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU- BUKET TEKÇE / KOMİTE ÜYESİ
  • DİYETİSYEN- CEREN BERKSOY / KOMİTE ÜYESİ
  • TEKNİK BİRİM SORUMLUSU – ERDAL YUVANÇ / KOMİTE ÜYESİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / KOMİTE ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ – İSMAİL EROĞLI / KOMİTE ÜYESİ
  • SATIN ALMA SORUMLUSU – ONUR ALTAN / KOMİTE ÜYESİ

ACİL DURUM AFET YÖNETİM EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • İŞ YERİ HEKİMİ – DR. ALİ DENİZELLİ /   EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ/ EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ.DR. ÖZLEM ÇINAR/ EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ.DR. MELEK  AKSOY SARI/ EKİP ÜYESİ
  • ACİL SERVİS HEKİMİ – UZ. DR. SEVCAN BAKİ BASKIN / EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / EKİP SEKRETER
  • PSİKOLOG- AYÇA TÜRKYILMAZ / EKİP ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ – İSMAİL EROĞLU / EKİP ÜYESİ
  • SATIN ALMA SORUMLUSU – ONUR ALTAN / EKİP ÜYESİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ BİRİM SORUMLUSU – DAMLA PINAR AKBABA / EKİP ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 1 SORUMLUSU – ÇİĞDEM TANAĞARDI / EKİP ÜYESİ
  • KORONER YBÜ SORUMLUSU – NURDAN HAKLI / EKİP ÜYESİ
  • KADIN DOĞUM SERVİS SORUMLSU – EBRU BİRLİK/ EKİP ÜYESİ

NÜTRİSYON EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. EROL BABAOĞLU/ EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. VOLKAN ONAY / EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • ÇOÇUK HASTALIKLARI UZMAN HEKİM– UZ. DR. GÖRKEM ASTARCIOĞLU  / EKİP  ÜYESİ
  • DİYETİSYEN – CEREN BERKSOY SOYUER / EKİP SEKRETERİ
  • NÜTRİSYON HEMŞİRESİ – ÇİĞDEM TANAĞARDI – EKİP ÜYESİ
  • ECZACI- ZAHİDE AYRAK – EKİP ÜYESİ

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • DAHİLİYE UZMANI – UZ.DR. MURAT DENKCAN / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. VOLKAN ONAY / EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • ECZACI- FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU -ZAHİDE AYRAK / EKİP ÜYESİ
  • ENFEKSİYON HEMŞİRESİ – ŞADİYE AKARÇAY

ORGAN BAĞIŞI EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ – MELEK GÜRKAN / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ / EKİP ÜYESİ
  • NÖROLOJİ UZMAN HEKİM – UZ.DR. TURAN POYRAZ / EKİP ÜYESİ
  • BEYİN CERRAHİ UZMAN HEKİM – UZ.DR. KORKUT ÇERÇİOĞLU / EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 1 SORUMLUSU – ÇİĞDEM TANAĞARDI / EKİP ÜYESİ

MAVİ KOD EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. OKTAY ZEKİ ÖZDİNÇ / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. ÖZLEM ÇINAR / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMAN HEKİM – UZ. DR. MELEK AKSOY SARI / EKİP ÜYESİ
  • ACİL SERVİS HEKİMİ – UZ. DR. SEVCAN BAKİ BASKIN / EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • ANESTEZİ BİRİM SORUMLUSU – DAMLA PINAR AKBABA / EKİP ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 1 SORUMLUSU – ÇİĞDEM TANAĞARDI / EKİP ÜYESİ
  • KORONER YBÜ SORUMLUSU – NURDAN HAKLI / EKİP ÜYESİ
  • GENEL YBÜ 2  SORUMLUSU – HASAN TAHSİN AYDINER / EKİP ÜYESİ

PEMBE  KOD EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / EKİP ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ – İSMAİL EROĞLU / EKİP ÜYESİ
  • TEKNİK SERVİ SORUMLUSU – ERDAL YUVANÇ / EKİP ÜYESİ
  • KADIN DOĞUM SORUMLU EBE – EBRU BİRLİK / EKİP ÜYESİ

KIRMIZI  KOD EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • İŞ YERİ HEKİMİ – DR. ALİ DENİZELLİ /   EKİP ÜYESİ
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / EKİP ÜYESİ
  • BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU – UFUK DEMİR /EKİP ÜYESİ
  • SATIN ALMA SORUMLUSU- ONUR ALTAN / EKİP ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ – İSMAİL EROĞLU / EKİP ÜYESİ
  • TEKNİK SERVİ SORUMLUSU – ERDAL YUVANÇ / EKİP ÜYESİ
  • BİYOMEDİKAL SORUMLUSU – ALİ BUHURCU / EKİP ÜYESİ

BEYAZ KOD EKİBİ

  • MESUL MÜDÜR YARDIMCISI / GENEL KOORDİNATÖR – DR. CANBULAT ONUŞ/ EKİP BAŞKANI
  • BAŞHEMŞİRE- HATİCE ÇAKIR / EKİP ÜYESİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI  - AYŞEGÜL AKBAŞ / EKİP ÜYESİ
  • PSİKOLOG- AYÇA TÜRKYILMAZ/ EKİP ÜYESİ
  • SATIN ALMA SORUMLUSU- ONUR ALTAN / EKİP ÜYESİ
  • GÜVENLİK AMİRİ – İSMAİL EROĞLU / EKİP ÜYESİ
  • TEKNİK SERVİ SORUMLUSU – ERDAL YUVANÇ / EKİP ÜYESİ
Top