Op.Dr. Fatih İnmez
Başhekim
fatih.inmez@medifema.com.tr

Uz.Dr. Emine İnmez
Kalite Yönetim Direktörü
emine.inmez@medifema.com.tr

Dr. Koray Soysüren
Başhekim Yrd.
koray.soysuren@medifema.com.tr

Hatice Çakır
Hemşirelik Hiz. Müdürü
hatice.cakir@medifema.com.tr

Prof.Dr. Hilmi Tokmakoğlu
Kalp Damar Cerrahi Uzmanı
hilmi.tokmakoglu@medifema.com.tr

Uz.Dr. Bülent Pişmişoğlu
Göğüs Hast. Uzmanı
bulent.pismisoglu@medifema.com.tr

Uz.Dr. Volkan Gümrükçü
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
volkan.gumrukcu@medifema.com.tr

Uz.Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu
Acil Sorumlu Hekimi
hasan.mollahuseyinoglu@medifema.com.tr

Uz.Dr. Murat Denkcan
Dahiliye Uzmanı
murat.denkcan@medifema.com.tr

Uz.Dr. Görkem Astarcıoğlu
Çocuk Hast. Uzmanı
gorkem.astarcioglu@medifema.com.tr

Op.Dr. Hidayet Çatal
Genel Cerrahi Uzmanı
hidayet.catal@medifema.com.tr

Op.Dr. Mustafa Ayas
Ortopedi Uzmanı
mustafa.ayas@medifema.com.tr

Op.Dr. Hakan Yetimalar
Kadın Hast. ve Doğum Uzmanı
hakan.yetimalar@medifema.com.tr

Özden Söylemez
İnsan Kaynakları Sorumlusu
ozden.soylemez@medifema.com.tr

Döndü Topkaya
Eğitim/Kalite Yön. Hemşiresi
dondu.topkaya@medifema.com.tr

Mahmut Cura
Otelcilik ve Destek Hizm. Müdürü
mahmut.cura@medifema.com.tr

Şeyda Öztürk
GYB Sorumlusu / Enfeksiyon Hemşiresi
hakan.yetimalar@medifema.com.tr

Orçin Uzunoğlu
Ameliyathane Sorumlusu
orcin.uzunoglu@medifema.com.tr

Hande Gökoğlu
Yenidoğan Yoğunbakım Sorumlu Hemş.
hande.gokoglu@medifema.com.tr

Naime Yıldırım
Acil Sorumlu Hemşiresi
naime.yildirim@medifema.com.tr

Rıfat Bülbül
Bilgi Yönetim Sorumlusu
rifat@medifema.com.tr

Rasim Akan
Laboratuvar Sorumlusu
rasim.akan@medifema.com.tr

Halil Karakaya
Biyolog
halil.karakaya@medifema.com.tr

İsmail Eroğlu
Güvenlik Amiri
ismail.eroglu@medifema.com.tr

Bahar Alakuş
Hasta Hakları Sorumlusu
bahar.alakus@medifema.com.tr

Ali Buhurcu
Biyomedikal Sorumlusu
ali.buhurcu@medifema.com.tr

Hasan Yönter
Teknik Servis Sorumlusu
hasan.yonter@medifema.com.tr

Tahir Öztürk
Radyasyon Birim Sorumlusu
tahir.ozturk@medifema.com.tr

Vesile Karagöz
KVC Yoğunbakım Sor.Hemş.
vesile.karagoz@medifema.com.tr

Edaye Dal
KVC Servis Sorumlu Hemş.
edaye.dal@medifema.com.tr

Ayşe Özbudak
Genel Servis Sor. Hemş.
ayse.ozbudak@medifema.com.tr