Bize Ulaşın 0 (232) 854 1 854

Ayrancılar (Havaalanına 10 km) / İzmir İletişim

  • tr
Nis 18

SESO Hizmet Atağına Kalktı

SESO Hizmet Atağına Kalktı

Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na kayıtlı esnaflar, bundan sonra sağlık hizmetlerinde ayrıcalıklı bir konuma sahip olacak.

Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 04 Nisan 2014 tarihinde imzaladığı işbirliği protokolü ile Selçuk esnafı lehine bir hizmet daha hayata geçmiş oldu. Ayrancılar ana yol üzerinde hizmet veren ve Selçuk ilçesinden ücretsiz servis kaldıran Özel Medifema Hastanesi ile imzalanan protokoller ile birlikte Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odasına kayıtlı ilçe esnafı artık sağlık hizmetlerini indirimli ve ayrıcalıklı olarak alacak. SESO Başkan Vekili Özgür Aydoğan, SESO Denetim Kurulu Üyesi Burcu Karyanlı ve Medifema Hastanesi yetkililerinin hazır bulunduğu imza protokolünü, SESO Başkanı Hayri Güller imzalayarak basına tanıttı.

Medifema Hastanesi Esnaf Kartı Dağıtılacak
İmzalanan protokol ile Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odasına bağlı bütün esnaflara Medifema Hastanesi logolu bir esnaf kartı teslim edilecek. Bu kartı gösteren Selçuk esnafı hastaneden indirimli sağlık hizmeti alacak. Kartın unutulması ya da kaybedilmesi durumlarda da sisteme ulaşıp kayıtlı esnafa aynı hizmetler aksatılmadan sunulmaya devam edilecek.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz