Bize Ulaşın 0 (232) 854 1 854

Ayrancılar (Havaalanına 10 km) / İzmir İletişim

  • tr
Ara 5

3 Aralık Dünya Engelliler Gününü Kutladık

3 Aralık Dünya Engelliler Gününü Kutladık

3 ARALIK Dünya Engelliler Günü kapsamında ilçede etkinlikler düzenlendi. Farklı yerlerde farklı etkinliklerle kutlanılan günün verilen mesajı ise aynıydı. Engellilere ‘Engel’ olarak bakılmamasının istendiği etkinlikler ilçede büyük coşkuyla kutlandı. Sabah saatlerinden itibaren çeşitli yerlerde kutlanılan etkinlikler Özel Medifema Hastanesi ve Özel Anaç Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin BKM’de hazırladığı etkinlikle sona erdi. Özel Medifema Hastanesi başta olmak üzere Özel Soğukçeşme Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Ege 5 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Toren Bakım Merkezi ve Anaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yaptıkları etkinliklerle engellileri doyasıya eğlendirdi.

BKM’DE DEV ETKİNLİK

BKM’DE gerçekleşen Özel Medifema Hastanesi ve Anaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin hazırlamış olduğu gösteri büyük ilgi gördü. Burada gerçekleşen etkinliğe Torbalı İlçe Kaymakamı Aydın Memük, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun ve çok sayıda protokol ile vatandaş katıldı. Etkinlikte konuşan İlçe Kaymakamı Aydın Memük, Engelsiz bir dünya diledi. Saat 13.30’da BKM’de gerçekleşen etkinlik birçok sürprizle doluydu. Öncelikle Yetenek Sizsiniz Finalisti İlizyonist Ahmet Küçükdoğan’ın sergilediği şov çocuklar başta olmak üzere bütün seyircilerden bol bol alkış aldı. Gösteri kapsamında çocuklarla illüzyon gerçekleştiren Küçükdoğan’ın yüzük numarası, sehpayı havalandırması ve Kaymakam Aydın Memük’le gerçekleştirdiği ‘Kravat numarası’ eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu.

DOKTORLAR SEMİNER VERDİ

İLLÜZYON gösterisinin ardından Özel Medifema Hastanesi doktorlarından Yasemin Arslan, Burcu Atatür ve Görkem Astarcıoğlu engellilerle ilgili kısa bir seminer gerçekleştirdi. Seminerin ardından Anaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin hazırladığı şiir ve dans gösterisi büyük beğeni topladı. Program dans gösterisinin ardından başlayan animasyon gösterisiyle sona erdi.


Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz